sprawdź co dostaniesz gratis dowiedz się więcej o jakości brylantów zapoznaj się z tabelą rozmiarów

W sklepie She gratis...

gratis w sklepie She

CERTYFIKAT AUTENTYCZNOŚCI

Do każdego wyrobu z brylantami lub kolorowymi kamieniami szlachetnymi dołączamy certyfikat autentyczności, wystawiony przez niezależnego rzeczoznawcę Polskiego Towarzystwa Gemmologicznego. Dokument ten zawiera takie informacje jak: opis przedmiotu, kruszec, kolor metalu, próba, masa wyrobu, cechy szczególne, opis kamienia; czystość, barwa, masa, szlif, wymiary, proporcje oraz opis kamieni dodatkowych. Certyfikat autentyczności jest gwarancją, że kupili Państwo wyrób najwyższej jakości.

PUDEŁECZKO

Do każdego zakupu dołączamy ekskluzywne, zamszowe pudełeczko w kształcie serca. Jest to najczęściej pojawiające się pudełko w komediach romantycznych, dlatego też tak bardzo lubiane i wybierane przez klientów.

WYSYŁKA

 • Oferujemy darmową wysyłkę za pośrednictwem firmy POCZTEX, przesyłką KURIER 48.
 • Skorzystanie z tej usługi gwarantuje, że paczka dotrze do Państwa w ciągu 48h, od czasu nadania.
 • O nadaniu przesyłki poinformujemy Państwa drogą mailową. Na Państwa życzenie prześlemy numer listu przewozowego, aby mogli Państwo śledzić losy swojej przesyłki. 

GRAWER

Grawer jest doskonałym sposobem na upamiętnienie daty, imienia, czy wyznania. Oferujemy go gratis, jednak może on wydłużyć czas realizacji zamówienia o 24h. Długość i możliwość wykonania graweru zależy od rozmiaru i grubości szyny pierścionka, dlatego należy skonsultować ją z obsługą sklepu.

KOREKTA ROZMIARU

Korekta rozmiaru +/- 3 rozmiary realizowana jest gratis przez okres 30 dni od daty wysyłki gotowego wyrobu do klienta.

Klient pokrywa wyłącznie koszt 10 zł w przypadku wysyłki zwrotnej. Jeśli klient odbiera pierścionek osobiście nie ponosi żadnych kosztów dodatkowych. Usługę tą realizujemy w ciągu 24h od momentu dostarczenia pierścionka do naszej pracowni złotniczej. 

 

 • SANCZIA GROUP
  RÓŻANA 1A
  41-500 CHORZÓW
 • (0) 32 726 26 09
  +48 792 010 500
  +48 533 481 139
 • kontakt@bizuteriazbrylantami.pl