sprawdź co dostaniesz gratis dowiedz się więcej o jakości brylantów zapoznaj się z tabelą rozmiarów

O nas

Sklep internetowy She jest wiodącym w branży jubilerskiej producentem najwyższej jakości złotej biżuterii z brylantami. Każdy wyrób powstający w naszej pracowni tworzony jest na indywidualne zamówienie klienta, uwzględniając takie parametry jak: rozmiar, kolor złota, wielkość i jakość brylantu. Nasz sklep powstał dla tych z Państwa, którzy poszukują wyjątkowej biżuterii. Nasza oferta przygotowana została szczególnie z myślą o mężczyznach, którzy poszukują pierścionka zaręczynowego lub prezentu na rocznicę. Sztab naszych doradców pomoże Państwu w doborze odpowiedniego fasonu, rozmiaru, doradzi w kwestii jakości brylantów i rozchwieje wszelkie wątpliwości. Naszym priorytetem jest zachowanie najwyższej jakości produkowanych wyrobów w stosunku do niskiej ceny. Dzięki ograniczeniu sklepów stacjonarnych w centrach handlowych i centrach miast oraz reklam w mediach, które generują bardzo duże koszty możemy pozwolić sobie na utrzymanie najniższych cen na rynku. Ponadto stała współpraca z dostawcami i zakupy dużych ilości kamieni szlachetnych pozwalają na wynegocjowanie rabatów na ceny surowców, co w konsekwencji daje atrakcyjne ceny wyrobów. Do każdego wyrobu dołączamy certyfikat autentyczności wydany przez rzeczoznawcę Polskiego Towarzystwa Gemmologicznego, paragon fiskalny oraz ekskluzywne pudełko eksponujące biżuterię. Każdy nasz wyrób objęty jest dwuletnią gwarancją door-to-door.

Zdjęcia naszej oferty to autentyczne fotografie, wyrobów, które powstały w naszej pracowni, a nie projekty wygenerowane komputerowo – renderingi, którymi posługuje się większość firm.

Drogi Kliencie nie daj się zwieść! Postaw na SHE BEAUTY & SOUL.

SHE BEAUTY & SOUL jest wydawcą magazynu branży jubilerskiej i gemmologicznej GEMS&JEWELRY. Dyktujemy trendy, jesteśmy obecni na targach i spotkaniach branżowych, współpracujemy z największymi autorytetami w dziedzinie gemmologii. Popularyzujemy wiedzę gemmologiczną wśród jubilerów. Nasz magazyn to najsilniejsze merytorycznie pismo branżowe. Sprawdź i przekonaj się sam!

 

 • SANCZIA GROUP
  RÓŻANA 1A
  41-500 CHORZÓW
 • (0) 32 726 26 09
  +48 792 010 500
  +48 533 481 139
 • kontakt@bizuteriazbrylantami.pl